Internet v Telči

Kašna na náměstí v TelčiVážení partneři,
dovolte mi vás již po sedmnácté co nejsrdečněji pozvat na seminář pořádaný v rámci projektu „Internet v Telči 2016“. Po dobu festivalu Prázdniny v Telči vybudujeme společně s partnery projektu IT infrastrukturu založenou na moderních technologiích především z oblasti výstavby optických a bezdrátových sítí a názorně vám zprostředkujeme seznámení s těmito produkty a horkými novinkami.

Po několika letech se jádro pozornosti zaměří znovu na komunikační infrastrukturu veřejnoprávních sítí, a to v souvislosti s dokončením několika národních projektů a také dotačními tituly, které se dotýkají nejen zřizovatelů, ale také jimi zřizovaných příspěvkových organizací.
Proto jsme se rozhodli, že letos ponese akce podtitul “IT pro příspěvkové organizace“.

Zároveň pro vás máme nachystánu jednu klíčovou změnu, a to je místo konání semináře. Abychom se cítili příjemněji, využijeme prostor kinosálu Panského dvora v Telči, který je přímo naproti již známému Hotelu U Hraběnky.

Seminář tedy proběhne 11. 8. 2016 v prostorách Panského dvora v Telči a je určen nejen IT odborníkům, ale také zástupcům měst, obcí a krajů a jimi zřizovaných příspěvkových organizací.

Na co se můžete těšit?

  • Vize služeb infrastruktury státu (MV ČR)
  • Jaké služby jsou k dispozici v projektu CMS 2.0. (NAKIT)
  • Možnosti napojení na projekt FENIX (NIX.CZ, Cesnet)
  • Co je nového v otázce peeringových služeb mezi krajskými sítěmi (AKČR)
  • Jak budovat IT v příspěvkových organizacích (AutoCont, Cesnet…)
  • Informace o aktuálních dotačních titulech EU (IROP 2,4, MMR…)
  • Kulturní příspěvek - skupina „IT Jihovýchodní Asie“ (Z. Grepl, J. Dvorak, J. Švec)

Věříme, že vám připravený program přinese správný nadhled na téma a třem vylosovaným účastníkům navíc umožníme získat pohled z opravdové výšky, z koše horkovzdušného
balonu, který pro nás odstartuje v 19:00 přímo z nádherného, renesančního náměstí v Telči.

Celá akce bude vrcholit jako vždy večerním programem, letos se můžete těšit na večerní nádvoří Státního zámku v Telči s Vlastou Redlem a skupinou Hradišťan.

Na příjemné prázdninové setkání se za organizační tým těší

Petr Vejmělek
technický ředitel divize IT infrastruktura
AutoCont CZ a.s.

Registrace pro účastníky semináře
Zaregistrujte se, prosím, co nejdříve. Účast je bezplatná, ale kapacita semináře je omezená.

V případě zájmu o další informace k akci kontaktujte Zuzanu Červenkovou, telefon: +420 602 593 335, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.