Vážení obchodní partneři a přátelé!

Telčské náměstí

dovolte mi vás již po jednadvacáté co nejsrdečněji pozvat na seminář pořádaný v rámci projektu „Internet v Telči 2020“, který se stal již nedílnou součástí festivalu Prázdniny v Telči.


Loni jsme úspěšně oslavili kulaté narozeniny a jsme rádi, že ani aktuální situace ohledně COVID-19 nám nezabránila uspořádat již 21. ročník odborného semináře. Podíváme se znovu na optickou regionální a obecní infrastrukturu, tentokrát od A do Z. Projdeme celý životní cyklus od návrhu, financí, soutěže, výstavby až po bezpečný provoz a ve všech těchto fázích zkusíme na problematiku nahlédnout zase trochu z jiného soudku, než jste běžně zvyklí. Pomalu tradicí se stává závěrečný náhled na aktuální, či nedávnou situaci bezpečnosti v kyberprostoru spolu s kolegy z našeho Security Operations Centra - AC SOC.Akce proběhne 6. 8. 2020 v prostorách Panského dvora v Telči a je určena nejen IT odborníkům, ale také zástupcům měst, obcí a krajů a jimi zřizovaných příspěvkových organizací.

Na co se můžete těšit?

  • Dnešní možnosti, návrh a topologie metropolitních a obecních sítí
  • Jak je a bude možné veřejnoprávní sítě financovat
  • Jak (ne)vysoutěžit datovou síť
  • Jaké jsou možnosti výstavby optických sítí
  • … a taky jak metropolitní a regionální síť bezpečně provozovat
  • AC SOC – Best Practices a téma ransomware, co jsme řešili, příklady incidentů, ukázky

Věříme, že vám připravený program přinese správný nadhled i přesto, že se letos nepovede třem vylosovaným účastníkům získat pohled z koše horkovzdušného balónu. V zavedené tradici budeme dále pokračovat snad již příští rok, ale letošní situace nám neumožnila rezervovat vzdušný prostředek. Co se tedy bude losovat? Přijďte a nechte se překvapit! Celá akce bude vrcholit jako vždy večerním programem, letos se můžete těšit na večerní nádvoří Státního zámku v Telči s kapelami DEVÍTKA a EPYDEMYE  (… je to náhoda 😊). Podrobný program včetně harmonogramu připravujeme. Na příjemné prázdninové setkání se za organizační tým těší

Petr Vejmělek
AUTOCONT a.s.

Registrace pro účastníky semináře