O čem sní váš pes?

Nakupte v červnu, ušetříte!

Prázdniny v Telči letos rozdávají malé radosti už před festivalem. V průběhu června si totiž můžete nakoupit vstupenky na nejžádanější koncerty se slevou a vyšetřit tak pár kaček na léto na zmrzlinu, na koupák, na pivo nebo nejlépe na další koncert!

Letos je opravdu se na co těšit. Na zámeckém nádvoří se opět odehraje sedmnáct koncertů, z nichž největší senzací bude vystoupení u nás dobře známého písničkáře Glena Hansarda s kapelou Interference. Výjimečný bude také koncert, který se odehraje 1. srpna, kdy na zámku vystoupí nejen Bratři Ebenové, ale také Karel Plíhal, který letos na žádném jiném festivalu nevystupuje.

Mimo to se na zámku vystřídají například Hradišťan, Lenka Filipová, Václav Neckář, Vlasta Redl, Vladimír Mišík, Michal Prokop, Javory, Druhá tráva a mnoho dalších interpretů.

Na festivalu se také letos otevírá úplně nová scéna! První dva dny festivalu, tedy 27. a 28. července, se v areálu Panského dvora uskuteční víkendový festival, kde vystoupí kapely Tata Bojs, Mydy Rabycad, Circus Problem, Funky Ship a Ventolin.

Prázdniny v Telči 27. července - 12. srpna 2018