Nejvýhodnější vstupenky právě v prodeji

Program letošních Prázdnin je opět nacpaný k prasknutí mnoha skvělými jmény české hudební scény. Opět se můžete těšit nejen na koncerty na zámku, ale i na pohádky v parku, Kocouří scénu na náměstí, nabitou víkendovou scénu a klubové koncerty na Panském dvoře. Na Nocturnech pracujeme a opět budou téměř všechna zdarma ke vstupence z hlavního koncertu.

Neváhejte a kupte si lístky na koncerty vašich oblíbených umělců už dnes. Právě teď jsou totiž vstupenky za nejvýhodnější ceny a ušetříte až sto korun na každé vstupence. Dalších sto korun můžete ušetřit, když si koupíte vstupenky na oba dny víkendové scény na Panském dvoře. K tomu všemu navíc můžete dostat slevu, když půjdete na vícero koncertů. Už za čtyři vstupenky na různé koncerty to v součtu budete mít ještě o deset procent levnější. Nakupujte včas a chytře, ať Vám v létě zbydou peníze na zmrzlinu! Více o slevách zde.

A nebojte se kupovat! Kdybychom řízením osudu a vlády ČR museli kvůli koronaviru festival zrušit, zůstanou Vám vstupenky v platnosti pro příští ročník, anebo Vám vrátíme vstupné v plné výši zpět na účet. Děkujeme za důvěru a za vaši přízeň. Už teď se těšíme na každý den strávený na Prázdninách v Telči.

2020

pohádky
kocouři
nocturna
Pohádka 15:00
V parku pod vrbou
Kocouří scéna 17:00
Pódium před DDM
Hlavní scéna 19:30
Nádvoří zámku
Nocturno 22:30
Panský dvůr
24.7.
pátek
Zahájení s Cirk La PutykaFunny Fellows
31.7.
pátek
 
Panský dvůr 20:30. ČASOVĚ SE PŘEKRÝVÁ S KONCERTEM NA ZÁMKU!
Bára Poláková
1.8.
sobota
 
Panský dvůr 20:30. ČASOVĚ SE PŘEKRÝVÁ S KONCERTEM NA ZÁMKU!
Aneta LangerováKorben Dallas
5.8.
středa
Pocta Petru Skoumalovi Olin Nejezchleba a Malý bobrJananas
7.8.
pátek
 
Panský dvůr 20:30. ČASOVĚ SE PŘEKRÝVÁ S KONCERTEM NA ZÁMKU!
Lenny
8.8.
sobota
Panský dvůr 20:30. ČASOVĚ SE PŘEKRÝVÁ S KONCERTEM NA ZÁMKU!
Monkey Business "Dvacet dobrý, ale voko bere"
Vyberte prosím akce (zaškrtnutím příslušného políčka), na které si přejete objednat vstupenky a stiskněte Děti do 10 let u nás neplatí a vstupenku nepotřebují. Pokud máte speciální dotaz nebo přání, neváhejte se ozvat na mail.
Napište nám, kdo Vám na Prázdninách v Telči chybí!
Obchodní podmínky