Koncerty pro nedočkavce v Jihlavě

Prázdniny v Telči se nezadržitelně blíží a už jen pár měsíců a zase se objevíme v jiném světě, kde zní hudba na každém rohu a kde se zpívá každý den. Ale to čekání! To se nedá vydržet. Pro všechny nedočkavé tak máme připravené dva koncerty v Jihlavě v Divadle Na Kopečku, začátky v 19:30.
12.3.
čtvrtek
26.3.
čtvrtek
Vyberte prosím akce (zaškrtnutím příslušného políčka), na které si přejete objednat vstupenky a stiskněte Obchodní podmínky

Sedmnáct dní plných muziky

Program je už teď plný těch nejlepších jmen české hudební scény a už se těšíme na každý den strávený na Prázdninách v Telči. Jako každý rok se můžete těšit na 17 koncertů na nádvoří státního zámku v Telči, pohádky v zámeckém parku, odpolední koncerty na náměstí a noční klubové koncerty na Panském dvoře.

Nová scéna na Panském dvoře se loni rozrostla o další dva dny a tento rok tu pod širým nebem zahrají slovenští alternativní rockeři Korben Dallas, střelená herečka a vynikající zpěvačka Bára Poláková s kapelou, svět dobývající písničkářka Lenny a dvacáté narozeniny u nás oslaví česká popfunková legenda Monkey Business.

Předprodej vstupenek odstartuje 1. dubna, ale pokud už se na nějaký koncert moc těšíte a chtěli byste na něj někoho pozvat, neváhejte si už dnes koupit dárkové poukazy, které lze uplatnit na jakýkoliv den na Prázdninách v Telči. Děkujeme za přízeň a těšíme se na vás v Telči.

2020

pohádky
kocouři
nocturna
Pohádka 15:00
V parku pod vrbou
Kocouří scéna 17:00
Pódium před DDM
Hlavní scéna 19:30
Nádvoří zámku
Nocturno
Panský dvůr
24.7.
pátek
Zahájení na zámku
31.7.
pátek
Panský dvůr
1.8.
sobota
Panský dvůr
7.8.
pátek
7.8.
pátek
Panský dvůr
8.8.
sobota
Lenka Filipová a smyčce
8.8.
sobota
Panský dvůr

Prázdniny v Telči 2020 budou v termínu 24. července – 9. srpna.

Podívejte se na náš velice předběžný program Prázdnin v Telči 2020. Je to spíše seznam muzikantů, kteří přislíbli účast, tak doufáme, že vše klapne a všechny v Telči uvidíte.
Pokud byste chtěli už dnes někomu udělat radost, můžete mu pořídit dárkový poukaz na vstupenky na Prázdniny v Telči.


Předběžný program 2020
PDF