Vstupenky na koncerty 2019

Nejsnažší cesta pro vstupenky je on-line, ceny vstupenek jsou vidět po kliknutí na "fajfku" na stránce s programem. Po objednání a zaplacení Vám přijdou vstupenky mailem.
Nebo můžete koupit vstupenky  v kamenných předprodejích v Jihlavě – Knihkupectví Jitka, Komenského 16, v Dačicích v Knikupectví Ladislava Hejla, Masarykova 45 a v Telči na Infocentru na radnici, nám. Zachariáše z Hradce 10. Během festivalu také z naší festivalové pokladny ve štábu v DDM, nám. Zachariáše z Hradce 66 denně od 14:00 do 18:30 a pak přímo u brány zámku nebo vstupu na nocturno vždy půl hodiny před začátkem koncertu. Vstupenky nejsou na místa, kdo přijde dřív, vybere si hezčí místo. Děkujeme a těšíme se na vás!

 

Slevy

Pokud si vyberete více koncertů, systém Vám odečte z celkové ceny vstupenek slevu v následující výši:
4 - 7 koncertů - sleva 10%
8 - 13 koncertů - sleva 20%
14 a více koncertů - sleva 30%

Držitelé ZTP/P

Pro držitele průkazu ZTP/P máme poloviční vstupné. Na našem webu v programu si normálně naklikejte vstupenky a za vstupenky pro osobu s průkazem ZTP/P zaplaťte poloviční částku. Průkaz pošlete vyfocený na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Doprovod držitele průkazu chodí na koncerty za plné vstupné.

Dětské vstupné

Děti do 10 let včetně u nás mají vstupné zdarma. Starší už si užijí koncert naplno a tak mají také plné vstupné.