Udělejte radost svým nejbližším a přátelům a pozvěte je na koncert! Některé dárky se rozbijí, jiné se zkazí, vyprchají nebo se vypijí, ale zážitky z koncertů, ty Vám nikdo nevezme! Proto jsme pro Vás letos připravili dárkové poukazy na vstupenky na letní Prázdniny v Telči.

Už teď můžeme odhalit, že účast na Prázdninách v Telči 2022, které se budou konat od 29. července do 14. srpna, přislíbili Vlasta Redl, Karel Plíhal, Ivo Viktorin trio, Druhá tráva, Iva Bittová, Groovey, Žalman a spol., Bratři Ebenové, J.A.R., Nerez a Lucia, Nezmaři, Michal Prokop a mnoho dalších přibude!

Dárkové poukazy můžete kupovat za jakoukoliv částku a obdarovaní je mohou při nákupu vstupenek online kdykoliv využít k zakoupení vstupenky na jakýkoliv koncert Prázdnin v Telči.

Aby se vám lépe určovala vhodná výše poukazu, vězte, že u nás na festivalu jsou ceny vstupenek závislé na věhlasu interpreta. Standardní cena koncertu v předprodeji je 300 Kč, ale pokud se jedná o koncert slavnějších muzikantů, bývá cena v předprodeji 400 až 500 Kč. Cenu poukazu si tak můžete nastavit podle vašich možností a představ. Objednávky můžete posílat rovnou odtud a po jejich zdárném zaplacení vám dárkový poukaz pošleme obratem na Vámi uvedenou mailovou adresu.

Částku (mezi 300 a 5000 Kč) vyberte buď posuvníkem, nebo zadejte v políčku přímo číslo: