25.7.
25.7.
Pořadatelé, Zahájení s naší kaší, Gailard, Společné světy, Milli Janatková
26.7.
26.7.
Dračí lodě, Handl, Divadlo Aldente, Jarret, Vlasta Redl, Monty, Arnošt Frauenberg, Zhasni
27.7.
27.7.
Divadlo Kejklíř - Stolečku, prostři se; Hluboké nedorozumění; Szidi Tobias; Bratři Orffové; Divadlo II. pád - Brno bezhlavě; Divadlo Švestkovej kompot - Modrá hrdlička
28.7.
28.7.
Divadlo Kejklíř - Můj medvěd Flóra, Kuspokon, dílny, Medvěd v kašně, Marien, Spirituál kvintet
29.7.
29.7.
Divadelní společnost Kejklíř - Strejček Příhoda, Benebend a Nevermore & Kosmonaut, Lada Šimíčková a Ivo Cicvárek, Altai Kai, Hradišťan a Voilà
30.7.
30.7.
Marek Vojtěch - O vodníku Řešátkovi, Švédova trojka, Marek Vojtěch, Epy de Mye, Katka Koščová a Neřež, Kon Sira
31.7.
31.7.
Karel na nákupech, Jen tak tak, Karel Plíhal, Martina Trchová
1.8.
1.8.
Divadlo Cylindr - Dva kvamarádi, dílny, Jauvajs a Aisling, F.T. Prim, Žalman a spol., Divadlo Cylindr - Škola Malého stromu
2.8.
2.8.
Teátr Víti Marčíka - Tři zlaté vlasy děda Vševěda, Isara, Cricket & Snail, Javory, Víťa Marčík - Robinson
3.8.
3.8.
Den Sdílení a Běh za kaší Telčí naší, Teátr Víti Marčíka - Popelka, Veget, Malina Brothers, Bratři Ebenové, Cricket & Snail
4.8.
4.8.
Víťa Marčík - Šípková Růženka, koupání v kašně, IYASA, Mirek Kemel & band, Condurango
5.8.
5.8.
Víťa Marčík - Bajaja, X-tet, Ivana Moravcová a přátelé, Peppino D’Agostino, Dva
6.8.
6.8.
Vojta Vrtek - Velká cirkusová pohádka, Čtyry oči, balón, Jiří Holoubek trio, Lenka Filipová, svíčky na Štěpnickém rybníce, Atarés
7.8.
7.8.
Víťa Marčík jr. - Eliščiny pohádky, Hořký kafe, Přelet M. S., Samson a Hop trop, Jan Spálený a ASPM
8.8.
8.8.
Divadlo Koňmo - Vodnická pohádka, Bajdyš a L'Echo de nos Montagnes, Cimbal Classic, Pouta, Nezmaři, Jak chceš
9.8.
9.8.
průvod Saltimbanga, Japka, Pražce, Poutníci, Devítka, Mole's Wing Orchestra, Saltimbango
10.8.
10.8.
DFM - Modrej drahokamen anóbrž Zelená Gizela a mrkvajzníci, Jak chceš, Passage, Jitka Šuranská, Pozdní sběr, Druhá tráva
Pořadatelé
Vánoční prázdniny v Telči