Dokument bez názvu
Rok

2022

Jestli jste nenašli odpověď na Vaši otázku, zeptejte se zde, moc rádi Váš dotaz zodpovíme!

web
6.7. 14:31
Tak jsem se chtěl při prohlížení galerie přihlásit, ale moje e-maily nebyly ty pravé. Asi nejsem zaregistrován. Ale nějak nemůžu najít možnost zaregistrovat se. Je to vůbec možné (se zeregistrovat)?
V galerii je pro návštěvníka registrace a přihlašování úplně nadbytečná věc, prohlížet a případně i stahovat fotky můžete bez omezení!
stánky
20.6. 01:19
Ahoj, máme velikou touhu obohatit váš festiválek o milý stáneček s kvalitním, pestrobarevným nepálským a thajským oblečením, které udělá opravdu mnoha lidem velikou radost
Napište, prosím, na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
stánky
2.5. 12:26
Dobrý den, můžu se ještě přihlásit jako prodejce ve stánku během letošních Prázdnin v Telči? Jaké máte podmínky? Vyrábím a prodávám Macramé výrobky, moje tvorba tady: https://svetmezisvety.cz/tvoreni-s-milotou/

můj mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nejde ani tak o podmínky, jako o místo. Většina prodejců je na našem festivalu po celou dobu a své místo si dobře hlídá, takže pokusíme se vymyslet, jestli se váš stánek ještě někam vejde. Díky za pochopení.
dílny a dění
2.5. 09:28
Dobry den.
Prosim v jakem terminu, bude dilna - siti panek?
Dekuji moc. Marketa Jedlickova.
Vypadá to na termín 3.8. až 10. 8. Snad to klapne! A Panenkovaní bude:) V radosti Edita
nápady a ostatní
8.3. 14:55
Dobrý den, chtěla jsem vás poprosit, jestli byste se nemohli zamyslet nad možností míst k sezení pro seniory. Tím myslím místa k sezení s možností opřít si záda. Moje známá z Telče ráda festival navštěvuje, ale je pro ni problematické sedět celý koncert pouze na lavici. Děkuji, přeji pěkný den.
Moc díky za váš podnět. My to samozřejmě víme. Naše publikum stárne. A my se stále snažíme dodržovat ducha toho obyčejného festivalu. Lavice na nádvoří za židle nevyměníme. Na to jsme moc malý a skromný festival a určitě by se to muselo odrazit na ceně vstupného... Ale co určitě umíme, to je podat každému, kdo si o to řekne, židli a umístit ji na kterékoli místo na nádvoří. To také běžně děláme. Takže moc díky za připomínku a při návštěvě nádvoří si, prosím, řekněte o židli a pořadatelé to rádi zařídí. S pěkným pozdravem. Milan Kolář Moc se těšíme!