Dobrý den, jak se prosím řeší koncerty na nádvoří zámku, když prší? Hraje se? Publikum roztáhne deštníky? Díky moc a přeju hezké počasí. :-)

Žádné deštníky, prosím! Raději pláštěnky. Za těch čtyřicet let, co festival trvá, nám déšť zhatil opravdu velmi málo koncertů. Většinou se to povede i v dešti.