Dobrý den, uhradili jsme platbu za vstupenky, ale nic nám nepřišlo, lze se u vstupu prokázat úhradou z internetového bankovnictví? Nebo jak bychom měli nyní postupovat? Díky, Jana
Dobrý den Jano, platby průběžně kontrolujeme a rozesíláme vstupenky. Pokud se stane, že vám nedojdou před začátkem koncertu, tak se samozřejmě můžete prokázat u vstupu třeba ukázáním převodu na displeji mobilu, nebo to vysvětlit pořadatelům, jsou ochotní, vyjdou vám vstříc a na koncert vás pustí. Zdraví Ondra