Vstupenky u holek na pokladně

Vstupenky na koncerty 2022

Online předprodej vstupenek na letošní Prázdniny v Telči odstartuje v dubnu, o zahájení budeme zavčas informovat. Nejsnazší cesta pro vstupenky je on-line skrz naši stránku s programem. Po objednání a zaplacení Vám vstupenky přijdou mailem. U vstupu na koncert se pak stačí prokázat QR kódem v telefonu, tisknout nic nemusíte. Vstupenky nejsou na místa, kdo přijde dřív, vybere si hezčí místo. Děkujeme a těšíme se na vás!

Slevy

Pokud se chystáte v průběhu festivalu na více koncertů, mockrát děkujeme za věrnost, a s radostí vám automaticky dáváme slevu podle jejich počtu. Zamyslete se taky, jestli jich náhodou nechcete vidět ještě víc, abyste dostali ještě větší slevu.
4–7 koncertů – sleva 10%
8–13 koncertů – sleva 20%
14 a více koncertů – sleva 30%

Slevu 200 Kč pak dáváme všem, kteří si zakoupí vstupenku na všechny tři dny víkendové scény na Panském dvoře, která se letos koná 5., 6. a 7. srpna.

Permanentka je nejvýhodnější

Pro ty největší fanoušky máme k dispozici permanentku, která platí na všech 20 velkých a 16 klubových koncertů letošních Prázdnin v Telči. Navíc vám vyrobíme čestnou festivalovou kartičku s fotkou, stejnou jakou nosí všichni naši muzikanti. Stačí napsat na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a domluvíme se. Cena je nyní 5000 korun.

 

Držitelé průkazu ZTP nebo ZTP/P

Pro držitele průkazu ZTP nebo ZTP/P bude zas poloviční vstupné. Na našem webu v programu si normálně naklikáte vstupenky a za vstupenku pro osobu s průkazem zaplatíte poloviční částku. Pokud jste u nás ještě nebyli, tak prosím pošlete vyfocený průkaz pro kontrolu oprávněnosti slevy na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Doprovod držitele průkazu chodí na koncerty za plné vstupné.

 

Dětské vstupné

Děti do 10 let včetně u nás mají vstupné zdarma.

 

Kamenné předprodeje

Předprodej papírových vstupenek začíná měsíc před festivalem také v kamenných předprodejích: v JihlavěKnihkupectví Jitka, v Telči na Turistickém infocentruInfocentru na Panském dvoře a v DačicíchKnihkupectví Ladislav Hejl